Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Дата: 16.01.2023 12:14

ОБГРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Підстава для публікації обгрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 631 і від 11.10.2016 №710».

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

найменування – Мостиська міська рада Львівської області

місцезнаходження – 81300, Україна, Львівська обл., м. Мостиська, вул. Грушевського, буд. 6

ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань – 26307500

категорія – органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015 - 79820000-8 Послуги, пов’язані з друком (ДК 021:2015  - 79824000-6 висвітлення діяльності Мостиської міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів через засоби масової інформації - в пресі).

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: вид предмета закупівлі – закупівля послуг, відкриті торги з особливостями  згідно положень Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VI1I зі змінами з урахуванням положень Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (надалі – Особливості),  ідентифікатор закупівлі  UA-2023-01-10-006699-a

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:      200 000 грн 00 коп. Очікувана вартість предмета закупівлі сформована на підставі аналізу закупівельних цін попередніх періодів за аналогічними послугами.

Розмір бюджетного призначення: Розмір бюджетного призначення для предмета закупівлі ДК 021:2015 - 79820000-8 Послуги, пов’язані з друком (ДК 021:2015  - 79824000-6 висвітлення діяльності Мостиської міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів через засоби масової інформації - в пресі) сформований з урахуванням очікуваної вартості закупівлі. Джерело фінансування – кошти місцевого бюджеу.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Строк надання послуг —  до 31.12.2023 року.

Назва

Технічні характеристики

1.

Висвітлення діяльності Мостиської міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів через засоби масової інформації - в пресі включає:

- підвищення інформованості населення щодо діяльності Мостиської міської ради, її виконавчих органів, структурних підрозділів, підпорядкованих комунальних підприємств (установ, організацій та закладів), посадових осіб та депутатського корпусу, їх окремих ініціатив, проєктів та іншої соціально-важливої інформації,  шляхом розміщення  рекламно-інформаційних матеріалів, публікацій в пресі, в регіональних та загальноукраїнських друкованих виданнях:

- розміщення інформаційних повідомлень та роз’яснень щодо роботи органів місцевого самоврядування;

- розміщення соціальної реклами;

- розміщення привітань з нагоди державних, місцевих свят та пам’ятних дат;

- анонсування  програм заходів, участь в яких приймає міська рада, її підрозділи;

- розміщення звернень посадових  осіб;

- висвітлення іншої соціально-важливої інформації відповідно до заявок і завдань Замовника.

(До вартості входить :

• забезпечення медіа супроводу діяльності Мостиської міської  ради, її виконавчих органів, структурних підрозділів, підпорядкованих комунальних підприємств (установ, організацій та закладів), посадових осіб,  їх окремих ініціатив та проектів:

- щомісячна розробка та впровадження оптимальної комунікаційної програми, з інформування жителів міста у суспільно-інформаційних  друкованих виданнях;

- оперативне реагування по висвітленню незапланованих подій (надзвичайні пригоди, аварії, природні лиха, воєнний стан тощо);

- супроводження виступів на публічних заходах представників, посадових осіб Мостиської міської ради шляхом залучення представників друкованих ЗМІ регіонального значення (включаючи фотозйомку, виїзний журналістський супровід).

• редакційна підготовка, копірайтинг, рерайтинг, адаптація матеріалів для публікації в друкованих виданнях:

- копірайтинг та рерайтинг текстів;

- літературне редагування, вичитка та коректура текстів та інших матеріалів Замовника,  в тому числі ілюстраційних, мовою оригіналу (українською);
- технічне редагування та виправлення малюнків, таблиць, схем, діаграм, формул, фотографій;

- збір та/або виготовлення необхідної інформації (в тому числі ілюстраційної та/або контекстної, жанрової, репортажної фотографії);
- верстання статей та ілюстраційних матеріалів у форматі та шрифтах відповідно до вимог газетного видання.та ін..)

25 000 см. кв.

Уповноважена особа Дутко В. С.