Проведено конкурси на директорів комунальних підприємств

Дата: 31.03.2023 09:48

У зв’язку із закінченням терміну дії контрактів попередніх керівників міською радою оголошено конкурс на зайняття вакантних посад директорів МКП «Водоканал» та МКП «Житловик».

Відтак, 30 березня проведено конкурс на зайняття даних посад. Для участі у конкурсі на посаду директора МКП «Водоканал» допущено Андрія КОЛОДІЯ, на посаду директора МКП «Житловик» - Василя КУРАНТА. Конкурсанти вирішували тестування, презентували перспективний план розвитку підприємства та пройшли співбесіду.

За результатами проведеного конкурсу комісія рекомендувала міському голові Мирославі Пельц призначити Василя КУРАНТА на посаду директора МКП «Житловик» та Андрія КОЛОДІЯ на посаду директора МКП «Водоканал».

Протокол № 2 засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посаду директора міського комунального підприємства «Водоканал»

Протокол № 2 засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посаду директора міського комунального підприємства «Житловик»