Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

Дата: 17.03.2023 15:54

Сьогодні, 17 березня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради.

Члени виконкому затвердили містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єкта будівництва на реконструкцію очисних споруд, звільнили від плати за надання соціальних послуг жителів громади, затвердили висновок органу опіки та піклування.

Також прийнято рішення про демонтаж пам'ятників тоталітарного режиму, що розташовані на території громади, про запровадження трудової повинності та залучення працездатних осіб до виконання суспільно корисних робіт.

З метою забезпечення ефективного утримання багатоквартирних будинків, виконавчий комітет вирішив провести конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку на території громади щодо будинків, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку.

Відповідно до звернень громадян надано одноразову грошову допомогу мешканцям громади Захисникам та Захисницям України, з фондів міського голови та депутатів ради.