Відбулося засідання комісії щодо звільнення осіб від плати за надання соціальних послуг

Дата: 16.03.2023 15:47

13 березня під головуванням начальника управління економічного розвитку та інвестиційної політики громади Павла Осипова відбулося засідання комісії щодо звільнення осіб (враховуючи матеріальні умови, вік, доходи, стан здоров’я, умови проживання, що впливають на соціальну незахищеність громадян) від плати за надання соціальних послуг.

Комунальна установа Центр надання соціальних послуг Мостиської міської ради надає соціальні послуги особам/сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Соціальні послуги надаються за рахунок бюджетних послуг (безоплатно), з установленням диференційованої плати (середньомісячний дохід перевищує 2 прожиткові мінімуми для непрацездатних осіб), за рахунок отримувача соціальних послуг або третіх осіб відповідно до законодавства (середньомісячний дохід перевищує 4 прожиткові мінімуми для непрацездатних осіб)

На обліку і обслуговуванні відділення соціальних послуг та надання допомоги за місцем проживання знаходиться 339 осіб, з них 240 особам надаються соціальні послуги соціальними робітниками (закупка та доставлення продуктів харчування, ліків, приготування їжі, доставлення води, вологе прибирання, генеральне прибирання, прання білизни, допомога в самообслуговуванні, миття посуду, винесення сміття, оплата комунальних послуг, подача показників, оформлення документів, допомога в обробітку присадибної ділянки та інше).

З 240 осіб безоплатно обслуговується 188 осіб, 34 - з установленням диференційованої плати, 18 осіб – платно.

У виняткових випадках громадяни, які перебувають у складних життєвих обставинах можуть звільнятися від плати за надання соціальних послуг. При Мостиській міській раді створена комісія з прийняття рішення про звільнення від плати за надання соціальних послуг КУ Центр надання соціальних послуг Мостиської міської ради.