Щоб було чисто – треба не смітити.

Дата: 01.03.2023 11:05

Нещодавно до міської ради звернувся житель громади щодо несанкціонованого викиду сміття на узбіччі об’їзної дороги м. Мостиська.

Для розгляду даного факту розпорядженням міського голови утворено комісію. Вивчивши усі обставини, після огляду сміття виявлено шкільні зошити та інші матеріали, що вказували на вину жителя Мостиськ.

Після розмови з винуватцем на нього складено протокол про адміністративне правопорушення щодо порушення правил благоустрою населених пунктів Мостиської міської ради.

Серйозною проблемою, яка може виникнути при розкладанні відходів, є забруднення ґрунтових вод, що може погіршити стан питної води.

Не будьмо байдужими. Зробимо довкілля чистішим. Якщо ми не збережемо чистоту природи сьогодні – наші нащадки не матимуть її завтра.