Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 24.02.2023 14:22

Сьогодні, 24 лютого, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради.

Розпочинаючи засідання міський голова Мирослава Пельц ознайомила присутніх із порядком денним.

Члени виконкому доповнили платні послуги, які надаються КНП «Мостиська міська лікарня», затвердили висновки органу опіки та піклування, інші питання захисту прав дітей, розглянули передачу приміщень на баланс відповідних організацій.

Також проголосовано питання зняття громадян з квартирного обліку при виконкомі міської ради у зв’язку із неподанням відповідних документів та втратою такого права, присвоєно адреси житловим будинкам.

Відповідно до звернень громадян надано одноразову грошову допомогу мешканцям громади Захисникам та Захисницям України, з фондів міського голови, депутатів ради та учасникам бойових дій Афганістану.