Мостиська міська рада

Львівської області

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 21.02.2023 16:35
Кількість переглядів: 148

Фото без опису

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

21 лютого міський голова Мирослава Пельц провела чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини. Основним завданням комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

Всі питання порядку денного були, попередньо ретельно вивчені службою у справах дітей міської ради. Зокрема, розглянули питання про:

- визначення місця проживання дитини

- доцільність позбавлення батьківських прав

- встановлення термінів відвідування та прийняття участі у вихованні

- розгляд клопотання Служби у справах дітей щодо затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах та перебуває на обліку у службі у справах дітей

Інформувала по кожному із питань начальник служби у справах дітей Руслана Чура.

У ході засідання було заслухано членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлювали власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З’ясовані факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей, які взяті на контроль до їх повного виконання.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора