Дата: 22.02.2023 14:43

17 лютого міський голова Мирослава Пельц презентувала звіт про діяльність виконавчих органів ради за 2022 рік.

Звіт розпочався із інформування щодо діяльності з моменту оголошення воєнного стану. «Я вдячна усім мешканцям Мостиської громади за активну громадську позицію, небайдужість, силу духа та вірність інтересам громади і України» - зазначила Мирослава Пельц. Через нашу громаду пройшло і проїхало більше мільйона утікачів від війни,

Громад навчилися жити під ревіння сирен, допомагати тим, кому гірше, працювати кожний на своєму фронті, відповідаючи на виклики воєнного часу.

Також очільниця громади проаналізувала діяльність в економічній та інвестиційних сферах, розвиток агросектору, сферу освіти, молоді та спорту.

Багато позитивних змін відбулося у медицині громади. Мирослава Пельц виділила діяльність ізраїльського польового госпіталю Shining Star, розповіла про мережу закладів охорони здоров’я, участь у проєктах та надану гуманітарну допомогу.

У звіті відображено здобутки у сфері житлово-комунального господарства, культури тощо.

Завершуючи виступ очільниця громади вшанувала пам'ять Героїв нашої громади, які віддали своє життя за свободу та територіальну цілісність країни.

Звіт міського голови