До відома жителів багатоквартирних будинків

Дата: 13.02.2023 11:18

На виконання частини п’ятої ст. 13 Закону України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку, пункту 6 Розділу VI Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про житлово-комунальні послуги» повідомляємо, що з 1 березня 2023 року Мостиською міською радою буде розпочато підготовку до проведення конкурсу на визначення управителя багатоквартирного будинку в будинках, де власниками житлових та нежитлових приміщень в установленому порядку не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку або не визначено управителя. У випадку виявлення бажання жителів будинку організувати збори з питань визначення управителя або утворення ОСББ просимо повідомити міську раду в термін до 28.02.2023 року.