До уваги громадян, які бажають здати кров

Дата: 23.01.2023 15:50

Для усіх охочих здати кров Мостиська міська рада організовує поїздку у Львівський обласний центр служби крові. Виїзд відбудеться 26 січня о 08:00 год від Площі Героїв Небесної сотні.

❤️Зауважте! Донорами можуть стати особи від 18 до 60 років.

- перерва між кровоздачами повинна бути не менше ніж 60 діб!

- ваша вага повинна бути не менше 50 кг

- жінки не можуть бути донорами в критичні дні та в період 5 днів до і після критичних днів

- якщо ви приймаєте лікарські засоби та бажаєте стати донором, необхідно припинити приймання медикаментів за 3 доби

- до донорства (можливість припинення приймання медикаментів необхідно узгодити з вашим особистим лікарем)

- якщо ви після нічної зміни - утримайтесь та прийдіть наступним разом після відпочинку

- напередодні донорства виключіть з раціону смажену, копчену, жирну їжу, всі молочні продукти (включаючи сир, вершкове масло), яйця

- в день донорства поснідайте солодким чаєм з галетним печивом, сушкою, вівсяною або гречаною кашею на воді без додавання вершкового масла.