Щодо заборгованості за вивезення ТПВ

Дата: 20.01.2023 11:53

Забезпечення належного санітарного стану у Мостиській громаді – завдання, що відноситься до числа першочергових. Запорукою існування вільного від сміття й непотребу довкілля є належне поводження з побутовими відходами, що включає їхнє вивезення та захоронення. У нашій громаді ці функції виконує МКП «Житловик».

На даний час заборгованість населення громади за надані підприємством послуги становить 102 тис. грн. Вчасна сплата за надані послуги – дуже важлива. Тільки так підприємство зможе стабільно працювати та надавати послуги якісно та безперебійно.

Значна заборгованість населення та організацій перед МКП «Житловик» змушує підприємство звертатися в суд щодо примусового стягнення коштів із боржників. Як показує практика останніх років суд завжди приймає рішення на користь підприємства та зобов’язує споживачів провести оплату. Додатково до суми боргу громадяни сплачують судовий збір.

Будьте свідомими! Погасіть заборгованість та уникніть додаткових витрат.