Фонд «Folkowisko» передав Соколянському ЗЗСО електрогенератор

Дата: 17.01.2023 17:55

Мостиську громаду відвідали представники фонду «Folkowisko», які з початку повномасштабного вторгнення займаються гуманітарними питаннями по забезпеченню допомоги громадянам України та співпраці із органами місцевого самоврядування.

Цього разу презес фонду Александр Сола разом із командою зустрівся із міським головою Мирославою Пельц, начальником відділу освіти, молоді та спорту Надією Гнатовською та подарував Соколянському ЗЗСО електрогенератор потужністю 5 кВт.

Крім цього, в рамках співпраці було відвідано Мостиський ЗДО «Віночок» та оглянуто укриття для дітей. Александр Сола запевнив, що фонд «Folkowisko» допоможе дошкільному закладу у забезпеченні генератором для безперебійного постачання тепла у садочок.

Дякуємо друзям з Польщі за допомогу.