Різдво – це незвичайний день

Дата: 09.01.2023 18:16

Зірка, котра зійшла на небосхилі, коли Христос прийшов у наш світ, осяває до цього часу дорогу кожного із нас. Ми віримо, що під час різдвяних свят стаються найбільші дива, а слова побажань мають чарівну силу.

Благодійне різдвяне свято «Коляда нашої перемоги», яке відбувалося 9 січня у Мостиському міському народному домі пройшло яскраво, емоційно, піднесено, красиво , у надзвичайно теплій атмосфері.

Колядників хотілося слухати й слухати, колядка лилася за колядкою, здавалося, що час зупинився.

І дійсно гарно колядує Україна, колядує громада, й колядує велика Мостиська родина, прославляючи народження Ісуса Христа. Звісно, усі ми, виконуючи колядки,у віршах прославляючи Новонародженого Спасителя, сподіваємося, що Господь почує наші молитви, й на українській землі запанує мир та процвітання.

Щиро дякуємо всім учасникам за подароване свято, атмосферу духовності, традицій, святкових емоцій, які неодмінно залишаються у серці кожного.