Виявлення напівактивних закладних пристроїв наведення ЗМЗ

Дата: 28.12.2022 12:30

У зв’язку із використанням росією у війні проти України високоточної зброї для нанесення ракетних ударів по об’єктах енергетичної і критичної інфраструктури, на виконання доручення Прем'єр-міністр України,  листа Міністерства розвитку громад та територій України  Мостиська міська рада звертається до суб’єктів господарювання, особливо тих,  діяльність яких пов’язана з критичною інфраструктурою,  проявити обачність і  вжити невідкладних заходів   для  запобіганні розміщення та виявлення на таких об’єктах  напівактивних закладних пристроїв, які могли б використовуватись для наведення високоточної зброї агресора,  зокрема:

• відновити цілісність огороджуючи конструкцій об’єктів та обладнати по периметру об’єктів, по можливості,   засобами відеонагляду, які дають змогу здійснювати відеоспостереження цілодобово та обладнані функцією з фіксації подій;

-утворити  підрозділи (мобільні групи) та забезпечити їх необхідними технічними засобами для виявлення пристроїв, які можуть використовуватися для наведення високоточної зброї (локатором нелінійних переходів, металошукачем, монокуляром,  квадрокоптером, тощо):

- провести серед підпорядкованого персоналу інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо порядку дій у випадку виявлення підозрілих предметів  невідомого призначення.

В питаннях створення  безпечних умов життя  у  громаді багато залежить від усвідомлення важливості потрібних дій і вчинків кожної людини та відповідального  підходу до своєчасної організації необхідних заходів керівником підприємства, установи і організації.

Разом до Перемоги над ворогом! Слава Україні!