Обговорено графіки відключень електроенергії

Дата: 21.12.2022 18:17

Сьогодні в міській раді пройшла зустріч міського голови Мирослави Пельц з керівником Західного РЕМу Петром Дидою та громадськістю щодо вирішення питання рівномірного розподілу годин відключень електроенергії у м. Мостиська.

Під час зустрічі Петро Дида інформував про графіки відключень, нестачу потужності електроенергії та можливі варіанти вирішення проблеми. Начальник відділу освіти Надія Гнатовська та керівник КНП «Мостиська міська лікарня» Віктор Копач інформували про роботу закладів освіти та медицини в умовах вимкнення живлення та наслідки їх знеструмлення.

Також присутні жителі Мостиськ висловили невдоволення нерівномірним вимкненням електроенергії та запропонували вимикати усіх споживачів рівномірно.

Обговоривши усі питання вирішено звернутися до Яворівської РВА та Західного РЕМу скоригувати погодинний графік подачі електроенергії розділивши його на 2 групи, додатково ввівши інші лінії.