МКП "Житловик" припиняється нарахування за послуги з утримання багатоквартирних будинків та прибудинкових територій

Дата: 22.12.2022 12:21

Повідомляємо, що з 01.01.2023 р. Міським комунальним підприємством «Житловик» (далі – МКП «Житловик») припиняється нарахування за послуги з утримання багатоквартирних будинків та прибудинкових територій в зв’язку зі зняттям даних будинків з балансу підприємства. Прохання до усіх власників квартир таких будинків до 20.01.2023 р. провести оплату за надані комунальні послуги та погасити наявну заборгованість.

З метою надання послуг поводження з побутовими відходами просимо усіх власників квартир будинків, що були зняті з балансу МКП «Житловик», в термін до 30.12.2022 р. звернутися в МКП «Житловик» (м.Мостиська, вул.Галицька, 7) для укладення договорів про поводження з побутовими відходами. Нагадуємо, що неукдадення даних договорів вважається порушенням Правил благоустрою населених пунктів Мостиської міської ради Львівської області, затверджених рішенням сесії Мостиської міської ради від 26.03.2021 р. №3, за яке передбачена відповідальність згідно ст. 152 КУпАП (накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян)

З повагою, МКП «Житловик»