На передовій нас захищають наймужніші сини і дочки українського народу, зокрема і жителі нашої ТГ

Дата: 14.12.2022 18:15

Вкотре Мостиська міська рада спільно з Благодійним фондом допомоги військовим передала найнеобхідніше для наших захисників:

жителям м.Мостиська було передано каски, берці, фліски, термобілизну, турнікети, рукавиці, тактичні пояси, бронежилет, бушлат, тактичні аптечки, павербанки та балаклави

-Яворівському батальйону територіальної оборони було передано інвертор 2000 W та стабілізатор напруги ЛС-1000Т

- Мостиська міська рада долучилася до закупівлі автомобіля для жителя с.Липники, військовослужбовця - артилериста, який зараз знаходиться в зоні бойових дій та захищає Україну, ризикуючи своїм життям(65 тисяч гривень)

- також ми передали кошти на реабілітацію військослужбовця, жителя с.Годині, який отримав травму при виконанні бойового завдання (10 тисяч гривень)

- передали 10 тисяч гривень на закупівлю жилетів з підігрівом для місцевих прикордонників, які виконують завдання в зоні проведення бойових дій (м.Бахмут)

- для медичного шпиталю в м. Курахово було передано медичні засоби

- також ми передали для наших захисників продукти харчування, сухі борщові та супові набори та енергетичні батончики

Разом ми сила!

Слава Україні!