Мостиська міська рада

Львівської області

Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 16.12.2022 12:53
Кількість переглядів: 136

Фото без опису

Сьогодні, 16 грудня, відбулося засідання виконавчого комітету міської ради.

Розпочинаючи засідання міський голова Мирослава Пельц ознайомила присутніх із порядком денним.

Члени виконкому затвердили містобудівні умови та обмеження для проєктування будівництва ставка - акумулюючої водойми, встановили поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води для МКП «Водоканал» та передали на баланс підприємства генератор. Також продовжили дію тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, що надаються МКП «Житловик» та становлять - для мешканців приватного сектору 32,11 грн в місяць, для мешканців багатоквартирних будинків 28,98 грн в місяць.

Також відповідно до звернень громадян присвоєно адреси квартирам та нежитловим приміщенням багатоквартирного житлового будинку в м. Мостиська, надано одноразову грошову допомогу із фонду депутатів міської ради та людям з інвалідністю.

Члени виконкому затвердили види та об'єкти безоплатних суспільно корисних робіт для відбування порушниками та засудженими покарання у вигляді громадських робіт і види та об'єкти оплачуваних робіт для відбування порушниками адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт на 2023 рік.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора