Мостиська міська рада

Львівської області

В ніч на Святого Миколая

Дата: 19.12.2022 09:39
Кількість переглядів: 187

Фото без опису

Різдвяні свята надихають кожного із нас на нові звершення, дають нам сили, щоб кожного дня будувати та захищати наш спільний дім - рідну Україну.

Сьогодні, у переддень Свята Миколая, у м. Мостиська урочисто відкрили різдвяну шопку.

У Народному дому діти та дорослі чекали на Святого Миколая. Вихованці Дитячої школи мистецтв прославляли Святого Отця пісня та віршами.

« Наші діти були надзвичайно чемними та слухняними, відважними та не по роках дорослими.Вони плетуть сітки, малюють малюнки, роблять обереги, ліплять вареники, організовують акції на підтримку ЗСУ, а в своїх цьогорічних листах до Святого Миколая писали одне і теж бажання:нехай закінчиться війна. Я впевнена, що українці скоро святкуватимуть перемогу. А сьогодні бажаю усім здоров’я, Божої ласки, і нехай у кожну хатину завітає Святий Миколай»,- привітала усіх міський голова Мирослава Пельц.

Святий Миколай почув наші прохання і завітав на свято. З вогниками в очах діти розповідали йому вірші, просили миру та спокою для України, здоров’я та сили для наших захисників.

Тож ще раз вітаємо усіх! Нехай Святий Миколай дарує нам терпіння, любов до ближнього та таку очікувану перемогу!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора