Затверджено бюджет громади на 2023 рік

Дата: 13.12.2022 11:45

12 грудня, відбулася XXXVІІІ позачергова сесія Мостиської міської ради.

Розпочинаючи засідання, міський голова Мирослава Пельц ознайомила присутніх з порядком денним.

Депутати внесли зміни до Програми соціально-економічного розвитку громади на 2022-2024 роки, затвердивши перелік заходів, що реалізовуватимуться у 2023 році. Керівники комунальних підприємств презентували фінансові плани своїх закладів на 2023 рік.

На сесії затверджено програму благоустрою міської ради на 2023 рік та програму будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг Мостиської міської ради на 2023 рік. Також прийнято ряд програм, що передбачають національно-патріотичне виховання дітей та молоді, розвиток фізичної культури та спорту, програми в галузі охорони здоров’я та соціальної підтримки населення.

Заслухавши доповідь начальника фінансового управління Мирослави Шалавило депутати прийняли бюджет Мостиської міської ради (територіальної громади) на 2023 рік. Затверджено доходи міського бюджету у сумі 288,6 млн грн.