Мостиська міська рада

Львівської області

Податкова амністія: якщо об’єкт декларування знаходиться за межами України, то документи необхідно перекласти на українську мову

Дата: 14.12.2022 10:51
Кількість переглядів: 147

Фото без опису

Мостиська ДПІ інформує, що відповідно до абзацу десятого пп. 7.2 п. 7 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України декларант зобов’язаний документально підтвердити вартість об’єктів декларування шляхом додання до одноразової (спеціальної) добровільної декларації засвідчених належним чином копій документів, що підтверджують вартість об’єктів декларування, у разі якщо такі об’єкти знаходяться (зареєстровані) за межами України.

Оскільки, згідно з ст. 10 Конституції державною мовою в Україні є українська мова, а ст. 11 Закону України від 03 липня 2012 року № 5029-VI «Про засади державної мовної політики» встановлено, що основною мовою роботи, діловодства і документації органів державної влади та органів місцевого самоврядування є державна мова то декларант, у разі якщо об’єкти декларування знаходяться за межами України, одночасно з поданням Декларації зобов’язаний надати легалізовані в установленому порядку документи, які супроводжуються нотаріально засвідченим перекладом українською мовою.

Нагадаємо, що легалізації підлягають документи, які видані уповноваженими органами іноземних держав у встановленій формі, відповідно до п. 1 ст. 13 Закону України від 23 червня 2005 року № 2709-IV «Про міжнародне приватне право».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора