У міському Народному домі відбулося благодійне патріотичне свято

Дата: 06.12.2022 17:45

У міському Народному домі відбулося благодійне патріотичне свято з нагоди Дня Збройних Сил України, Міжнародного дня волонтерів та Дня місцевого самоврядування.

Сьогоднішнє дійство присвятили тим, хто з кожним днем пришвидшує нашу перемогу: захисникам і захисницям, волонтерам та всьому українському народу, бо кожен з нас воює на своєму фронті і робить все можливе, щоб наблизити нашу перемогу. Волонтери України особливі, знайдуть що завгодно, де завгодно, у будь-яку пору року, у хурделицю чи спеку. Ви – справжні супергерої! Українська армія - сила і гордість нашої Батьківщини. Українські військові довели, що вони найвідважніші, найдосвідченіші, найпрофесійніші воїни у світі.

З вітальним словом звернулася до гостей свята міський голова Мирослава Пельц.

За активну волонтерську діяльність, гуманізм та підтримку українського народу в час повномасштабної війни з країною-агресором нагороджено волонтерів Мостищини.

Святковий концерт закінчився спільним виконанням колядки «Нова радість стала».