3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю

Дата: 05.12.2022 14:42

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю. Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав людей з інвалідністю і їх участі в житті суспільства.

З нагоди цього важливого для суспільства дня міською радою підготовлено продуктові набори, що були передані людям з особливими потребами.

💙💛«Користуючись нагодою, хочеться висловити слова вдячності всім людям з інвалідністю за силу духу та стійкість, за оптимізм та мужність, за незламність та активну життєву позицію, а вашим рідним і близьким – за допомогу і турботу, за підтримку і захист, за щоденне піклування і увагу, за терплячість» - наголосила міський голова Мирослава Пельц.