День пам’яті жертв Голодоморів

Дата: 25.11.2022 14:36

Виповнилася ще одна скорботна річниця національної трагедії українського народу. Цей нечуваний злочин коштував нам мільйони невинних людських життів.

Через дев’ять десятиліть після голодомору проти українців знову застосовують методи геноциду. Майже дев’ять місяців повномасштабної війни засвідчили: здійснюючи вторгнення, росія має на меті знищити українську націю: знищити українську ідентичність, культуру, мову. Для цього окупанти вбивають і депортують українців, руйнують міста, спалюють українські книжки.

Сьогодні на площі Героїв Небесної Сотні відбулася Молитовна присвята «Пам’яті жертв голодомору». За усіх, чиє життя забрали ці страшні події, священники відслужили чин панахиди.

«У підлій війні проти росії український народ робить все можливе, щоб захистити незалежність рідної держави та не допустити більше смертей.Це святий обов’язок перед усіма поколіннями народу, тими, які жили і які житимуть на нашій землі» - наголосила у своєму виступі міський голова Мирослава Пельц

Слава нашому великому народу!

Слава Україні!