У Твіржанському закладі освіти відбулася українсько-польська освітянська конференція «Об’єднані Україною»

Дата: 17.11.2022 11:27

Участь у заході взяли міський голова Мирослава Пельц, освітяни та гості – педагоги з Польщі.

Очільниця громади у вступному слові побажала всім миру і добра, успіхів у професійній діяльності та нових творчих здобутків.

Під час конференції педагоги школи презентували свої творчі здобутки, розповіли про освітній процес та волонтерську діяльність. Для присутніх лунали пісні, вірші та поезія у виконанні учнів.

Також педагоги-поляки поділилися власним досвідом, розповіли про освітній процес для українців у Польщі та функціонування відповідних шкіл.

Зустріч завершилась спільним виготовленням оберегів.

У цей важкий час ми цінуємо співпрацю між Україною та Польщею та дякуємо за підтримку.