У Мостиськах відзначили День гідності і свободи

Дата: 21.11.2022 17:16

21 листопада закарбувалося в історії України особливими подіями. Нам хотіли забрати можливість жити в вільній європейській державі, але українці не дозволили цього зробити.

Ці доленосні події змінили нашу державу назавжди. І саме тоді змінилися і ми: відчуття справедливості загострилося, а дух патріотизму та єдності досяг найбільших вершин.

З метою вшанування всіх, хто віддав своє життя за Україну на площі Героїв Небесної Сотні відбулося патріотичне віче «Україна - країна Гідності і Свободи»

«Ми кожного дня доводимо всьому світові, що гідність і свобода святі для українців. Наші воїни, лікарі, волонтери, кожен громадянин на своєму фронті виборює свободу та незалежність. Ми не маємо права це забути ! Ніколи! Нашим святим обов’язком є відродження країни і пам’ять про тих, хто з небес споглядає за нашою боротьбою» - наголосила міський голова Мирослава Пельц.