Через чат-бот «StopViolationBot» в месенджері Telegram громадяни можуть повідомити про порушення податкового законодавства

Дата: 18.11.2022 12:01

Управління податкових сервісів Головного управління ДПС у Львівській області нагадує, що Державна податкова служба України запустила в телеграмі чат-бот «StopViolationBot» для забезпечення та захисту законних прав та інтересів громадян України.

У будь-який час доби, 24/7 та в будь-якому місці, громадяни мають можливість повідомляти податкову службу про відомі факти порушень податкового законодавства, зокрема, щодо :

• провадження розрахунків без застосування РРО/ПРРО, невидачу чеків;
  • відсутність інформації про виданий чек РРО в Електронному кабінеті платника;
  • продаж підакцизних товарів (алкогольних напоїв та/або тютюнових виробів) з ознаками підробки, відсутність акцизних марок, відсутність інформації про акцизні марки в інформаційних системах;
  • продаж підакцизних товарів (алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального) без наявності відповідних ліцензій;
  • відмова у розрахунку банківською карткою;
  • використання неоформленої найманої праці;
  • здійснення господарської діяльність без державної реєстрації;
  • завищення цін на продукцію тощо.

За результатами розгляду наданої інформації (скарг) органами ДПС вживаються до суб’єктів господарювання – порушників контрольно-перевірочні заходи з метою усунення порушень або припинення незаконної діяльності.

Рекомендуємо використовувати чат-бот «StopViolationBot», адже по-перше – це просто, по-друге – це швидко, і найголовніше – це ефективно.