Мирослава Пельц побувала у Малнові

Дата: 10.11.2022 17:43

10 листопада християни відзначають церковне свято на честь великомучениці Параскеви. Сьогодні свій престольний празник відзначають жителі с. Малнів

Міський голова Мирослава Пельц взяла участь у Божественній Літургії в храмі Св. Параскеви

Крім того, було оглянуто результати першого етапу будівництва будівлі для автомобіля добровільної пожежної команди села Малнів. Також тут буде зберігатися спеціалізований медичний автомобіль, який буде переданий місцевій амбулаторії. Дана будівля стане своєрідним центром безпеки старостинського округу, який створює Мостиська міська рада разом із громадою Малнова та навколишніх сіл.

Тож ще раз вітаємо усіх зі святом! Бажаємо мирного неба, спокійних днів у вільній українській державі!