Вітали працівників соціальної сфери

Дата: 04.11.2022 20:18

Соціальна робота − складний процес, який вимагає особливих особистих якостей, це мистецтво налагоджувати зв’язки між людьми. День працівника соціальної сфери − професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

"Соціальна сфера в нашій громаді представлена 3 установами та багатьма чудовими людьми. Саме вони кожного дня опікуються тим, щоб громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, сім’ї з дітьми та всі, хто опинився в складній життєвій ситуації, отримали необхідну соціальну допомогу"- наголосила міський голова Мирослава Пельц

З нагоди Дня працівника соціальної сфери в Народному домі м.Мостиська пройшов благодійний концерт на підтримку ЗСУ. Також під час заходу було нагороджено кращих працівників за багаторічну сумлінну працю.

Дякуємо захисникам і захисницям за можливість працювати та надавати соціальну підтримку тим , хто її потребує.