Павліна Ковалик з Мостиськ відзначила 100-річчя

Дата: 26.10.2022 17:22

Прожите століття – це чимало історичних подій, 100-річний життєвий шлях зі сльозами радості та горя, мільйони хвилин розчарувань і віри у краще майбутнє,– це ціла епоха, ім’я якої – Ковалик Павліна Йосифівна.

Ювілярка проживає в м.Мостиська.

Павліна Йосифівна народилась 26 жовтня 1922 року. На долю пані Павліни випало чимало випробувань, адже довелось пережити не одну війну. Сьогодні вона знову молиться за мир на рідній землі та вірить у те, що український рід з гідністю подолає всі випробування!

Дорогу ювілярку привітало і керівництво Мостиської міської ради. В другому сторіччі життя бажаємо доброго здоров’я, родинного затишку, душевного спокою, миру та поваги і турботи від рідних.

Нехай Господь дарує Вам, Павліно Йосифівно, ще багато многих і благих літ у мирній квітучій Україні