Мостищина вшанувала пам’ять Героїв

Дата: 14.10.2022 14:33

Сьогодні, у День захисників та захисниць України, вшануймо тих, хто віддав за Батьківщину найцінніше - своє життя!

Обов’язок кожного з нас – завжди пам’ятати про цих Героїв. Пам’ять про загиблих земляків завжди буде жити в наших серцях. Ми схиляємо голови перед подвигом захисників. Пам’ятаємо кожне ім’я і поділяємо біль від втрати з родичами та друзями полеглих воїнів. І доки жива ця пам’ять, доти Україна нездоланна.

Представники Мостиської міської ради відвідали могили загиблих героїв, вклонилися Героям Небесної Сотні, поклали квіти та вшанували пам'ять захисників хвилиною мовчання.

У цей день ми вклонилися місцям останнього спочинку Степана Вишневського, Дмитра Васюти, Антона Антонюка, Ігоря Качмарика, Юрія Музики, Любомира Стефаниці, Олега Свинарика, Андрія Корби, Миколи Думанського, Максима Гребенніка, Івана Кордека, Юрія Паславського, Володимира Лисика, Романа Манжури та Ігоря Маєра.

Вічна пам’ять !

Герої не вмирають!