Чергова допомога від МГО «АМ «Еммануїл»

Дата: 14.10.2022 10:24

Мостиська міська рада та жителі громади щиро вдячні МГО «АМ «Еммануїл» за чергову гуманітарну допомогу (продукти харчування, засоби гігієни та побутову хімію) для потреб внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території громади та наших захисників, що мужньо та самовіддано боронять Україну.

Зараз наша держава долає випробування на шляху до омріяної мети - миру і перемоги. І будь-який прояв підтримки дає сили продовжувати боротьбу, знати, що ми не одні в цій війні - нас підтримує весь світ.

Окрему подяку хочемо висловити Тарасу Ілечку, Сергію Воськалу, Дмитру Лютку, Марії Шупці (ТрансОлегПлюс) за надання вантажівок, зокрема великогабаритних, та неодноразове перевезення гуманітарного вантажу на волонтерських засадах.

Нехай добро, яке ви робите, повертається сторицею. Ми ніколи не забудемо вашої підтримки !