14 жовтня в Україні відзначають День захисників і захисниць.

Дата: 14.10.2022 12:59

Це ще одна можливість подякувати усім, хто боронить рідну землю від загарбників . Дякуємо за відданість своїй державі, за сміливість та відвагу, якими Ви здобуваєте перемогу. Низький уклін за можливість зустрічати новий день,бачити посмішки своїх дітей та просто жити. Нехай Покров Пресвятої Богородиці береже захисників України від ворожої кулі і смертельної рани.

Багато жителів нашої громади зараз захищають Україну.Але є й такі,що віддали за неї найцінніше-життя. Ми пам'ятаємо подвиг загиблих героїв, адже пам'ять про них завжди буде жити у наших серцях. Вони для нас приклад мужності та любові до України.

Сьогодні ми відзначаємо ще День українського козацтва,бо Україна – козацька земля.

Такою була, є і буде наша Батьківщина.

Споконвіку і до сьогоднішнього дня її свободу боронять найкращі і найдостойніші сини і доньки

Шана і повага усім, хто силою духу, волею, мужністю і звитягою утверджує незалежність рідної землі.

Слава Україні!