До уваги внутрішньо переміщених осіб та жителів громади!

Дата: 13.10.2022 15:15

З 18 по 20 жовтня у м. Мостиська, чергуватиме мобільна медична бригада (медичний намет) зі Шпиталю Шептицького (Львів).

Ви зможете звернутися до таких медичних фахівців:

• сімейний лікар та/або лікар-терапевт (первинний огляд пацієнтів та скерування до вузькопрофільного спеціаліста за потреби)

• психолог (психологічна консультація і допомога, робота з психологічними травмами, ПТСР, тривожністю та депресією)

• лікар з медицини невідкладних станів (запис електрокардіограми, невідкладна допомога на місці огляду і при потребі транспортування до найближчого лікувального закладу)

• вузькопрофільні фахівці, а саме кардіолог, невролог та УЗД-спеціаліст (прийматимуть пацієнтів до 15:00)

Всі доступні послуги надаються безкоштовно.

Прийом та огляд пацієнтів відбуватиметься у форматі живої черги з 11:00 до 18:00 години за адресою: м. Мостиська, вул. Грушевського, 18 біля Мостиського народного дому (медичний намет).