Чергова допомога від МГО «АМ «Еммануїл»

Дата: 07.10.2022 15:53

У рамках американського проєкту Operation Blessing МГО «АМ«Еммануїл» вкотре підтримала Мостиську громаду.

Цього разу нам передали велику кількість картоплі, капусти, моркви, цибулі.

Цю продукцію ми передали у заклади дошкільної та загальної освіти, КНП «Мостиська міська лікарня» та КП ФрутБанк.

Що для нас означає ця допомога? А означає вона дуже багато: наші учні, зокрема діти з особливими освітніми потребами, діти, що позбавлені батьківського піклування, діти, чиї батьки несуть службу в ЗСУ чи брали участь в АТО, діти з малозабезпеченим сімей та діти, які через агресію росії покинули рідні міста і знайшли прихисток в нашій громаді (ВПО), зможуть повноцінно та смачно ласувати обідами. Пацієнти лікарні також будуть забезпечені повноцінним вітамінним харчуванням. А працівники КП «Фрут Банк» продовжуватимуть робити чудові сухі борщові та супові набори для наших захисників.

Тож ми ще раз висловлюємо найщиріші слова вдячності нашим партнерам.Особливо хочемо подякувати Galyna Kucher та Kostyantyn Lytvynenko за постійну підтримку України та нашої громади зокрема!

Разом до перемоги!