Мостиська міська рада

Львівської області

Про систему безоплатної правової допомоги за кордоном

Дата: 10.10.2022 16:46
Кількість переглядів: 191

Фото без опису

З метою сприяння громадянам України з дітьми, які перебувають за кордоном, оскільки евакуювалися після початку вторгнення військ рф на територію України, інформуємо про систему безоплатної правової допомоги за кордоном (інформація від 7 Центральних органів іноземних держав), надіслану Міністерством юстиції України.

Водночас інформуємо про дві веб-сторінки e-Justice Portal, присвячені правовій допомозі:

1.      Загальну інформацію про правову допомогу в державах-членах ЄС можна знайти на European e-Justice Portal – Legal Aid (europa.eu) за посиланням https://e-justice.europa.eu/37129/EN/legal_aid. Натиснувши на одну з держав на лівій панелі, можна отримати доступ до національних інформаційних бюлетенів щодо правової допомоги в цій державі. Ці інформаційні бюлетені містять огляд національних систем, вони готуються контактними особами Європейської мережі суддів (часто Міністерствами юстиції) і повинні оновлюватися раз на рік.

Наприклад, інформаційний бюлетень European e-Justice Portal – Legal Aid (europa.eu), підготовлений чеським контактним представником EJN, який належить Міністерству юстиції Чеської Республіки.

2.      Загальна інформація про Директиву ЄС про правову допомогу доступна на веб-сторінці European e-Justice Portal - Legal aid (europa.eu) за посиланням: https://e-justice.europa.eu/390/EN/legal_aid. Директива ЄС регулює правила надання правової допомоги в транскордонних справах. Інформацію, надану кожною державою-членом про її компетентні органи, можна переглянути, натиснувши назву держави на лівій панелі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора