Мостиська міська рада

Львівської області

Сервіс «InfoTAX» допомагає спілкуватися з податковою у режимі онлайн

Дата: 07.10.2022 14:26
Кількість переглядів: 188

Фото без опису

Мостиська ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що фізичні особи незалежно від віку (резиденти та нерезиденти), які не включені до Державного реєстру фізичних осіб - платників податків (далі -– ДРФО), зобов’язані особисто або через представника подати до відповідного податкового органу облікову картку фізичної особи - платника податків за формою № 1ДР (далі - Заява за ф. № 1ДР), яка є водночас заявою для реєстрації у ДРФО, та пред’явити документ, що посвідчує особу, який містить необхідні для реєстрації реквізити (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дату народження, місце народження, місце проживання, громадянство).

У разі зміни даних, які вносяться до Заяви за ф. № 1ДР, фізичні особи повідомляють податкові органи  шляхом подання заяви про внесення змін до ДРФО за формою № 5ДР (далі - Заява за ф. № 5ДР).

Звертаємо увагу, що в електронному вигляді заява за ф. № 1ДР та Заява за ф.№ 5ДР подаються через меню «Електронний кабінет для громадян»/«Облікова картка фізичної особи - платника податків. Форма 1ДР/Заява про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб - платників податків (далі - ДРФО). Форма 5ДР» приватної частини Електронного кабінету, що знаходиться за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС, при цьому платник податків самостійно обирає Центр обслуговування платників, у якому бажає отримати документ, що засвідчує реєстрацію у ДРФО, в електронному вигляді.

Для приєднання до заяв за ф. № 1ДР та ф. № 5ДР сканованих копій документів, що посвідчують особу та інших документів, які підтверджують зміни облікових даних, платнику потрібно використовувати закладку «Додатки» та обрати «Документ довільної форми» (формат файлу pdf/jpg із обмеженням розміру не більше 5МБ).

Контролюючий орган видає реєстраційний номер облікової картки платника податків у терміни протягом 3-х робочих днів.

Для отримання реєстраційного номера облікової картки платника податків необхідно особисто звернутися до податкового органу, який був самостійно обраний під час заповнення заяв за ф.№1ДР або ф.№5ДР та пред’явити паспорт з відміткою про місце реєстрації та, у разі необхідності, документ (довідку) про реєстрацію місця проживання/перебування.

Рекомендації щодо подання заяв ф. № 1ДР та № 5ДР через Електронний кабінет розміщені на офіційному вебпорталі ДПС у рубриці: «Головна/Фізичним особам/Подання відомостей для реєстрації фізичної особи/внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб - платників податків через Електронний кабінет».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора