Допомога ЗСУ – обов’язок свідомого громадянина

Дата: 04.10.2022 10:39

Багато хлопців та дівчат нашої громади боронять рідну землю та захищають її суверенітет.

Від початку повномасштабного вторгнення ми стараємося всіляко підтримувати наших бійців:

- Василю Щупаку (м. Мостиська) було передано турнікети, продукти харчування та засоби особистої гігієни для 7 загону прикордонної служби "Львів-2" (Тип С);

- Валентині Мартиненко, дружині бійця Віктора Мартиненка (м. Мостиська), передано зимову форму, берці зимові та термобілизну;

З нашої громади маршрутом Мостиська-Краматорськ-Слов'янськ-Бахмут відправилась волонтерська група на чолі з Мар'яном Калаваєм. Ці люди передадуть захисникам продукти харчування!

Нещодавно учні нашої громади організували акцію "Станьмо надійним тилом" і зібрали безліч потрібних для наших захисників речей. Ці речі вже знайшли своїх адресатів!

В єдності наша сила!

Разом до перемоги!