У Мостиськах вітали освітян

Дата: 30.09.2022 09:58

Професія вчителя, наставника – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям та людяністю. Життя сучасного вчителя складне і водночас дуже цікаве. Той, хто зважується на це сподвижництво, має бути внутрішньо готовий до нього, до всіх труднощів, які неминуче очікують педагога на освітянській ниві. З початком війни наші педагоги почали боротьбу на своєму фронті.

Тож напередодні Дня працівника освіти України в Мостиській громаді привітали педагогів.

З вітальним словом звернулась до вчителів міський голова Мирослава Пельц та подякувала педагогам за їх нелегкий труд.

Відзначила досягнення педагогів начальниця Відділу освіти,молоді та спорту Мостиської міської ради Надія Гнатовська.

Слова вдячності та найщиріші побажання адресував педагогам Мостищини Андрій Тиндик-заступник голови Яворівської військової адміністрації.

Разом до перемоги!

Слава Україні!