Українська пісня — бездонна душа народу

Дата: 08.09.2022 09:47

Пісня супроводжує українця від колиски до пізньої старості. Навіть у найважчі хвилини ми наспівуємо такі рідні серцю мелодії.

У час війни українська пісня стала справжнім оберегом.

За ініціативи старости старостинського округу №7 Мирослави Корпесьо в наші рідні Мостиська завітала Концертна група Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України в складі оркестру, солістів та балету. Також нас радувала своїм співом Народна артистка України Марина Гончаренко.

Музиканти виконали низку музичних творів та пісенних композицій – це були як відомі народні пісні, так і популярні композиції сучасних українських виконавців.

Драйвовий та запальний концерт не залишив байдужим жодного слухача. Ба більше, усі активно долучалися до співу разом з виконавцями творів.

Такі виступи проводяться для підтримки бойового духу захисників та народу України.

Традиційно на заході організовано збір коштів на потреби ЗСУ- зібрано 10 337 гривень.Усі кошти передано у Благодійний фонд допомоги військовим при Мостиській міській раді.

Дякуємо ЗСУ за хвилини спокою та ясне небо над головою.

Разом до Перемоги!