Освітня конференція-2022: підсумки минулого навчального року та плани на майбутнє

Дата: 30.08.2022 21:39

Цей навчальний рік був дуже складним та напруженим: пандемія COVID-19, навчання в режимі онлайн і найжахливіше – вторгнення на нашу святу українську землю російських окупантів.
Так, викликів було чимало. Але ми справились і працюємо далі!
«Дякую вам,дорогі освітяни,за чудову роботу у такий нелегкий час,за недоспані ночі,волонтерську діяльність,формування відчуття патріотизму та неоціненний вклад в наше майбутнє-наших дітей»- емоційно звернулась до педагогів міський голова Мирослава Пельц.
 Ця освітня конференція була особливою-іншою. Бо ми стали іншими: інші думки,погляди та переконання. Ми наче заново народились 24 лютого.
 Начальниця відділу освіти,молоді та спорту Надія Гнатовська також подякувала вчителям за плідну працю та нагородила  грамотами за наполегливість, підтримку дітей  та творенні нової історії України!
Безумовно,воєнний стан вносить свої корективи,але ми не здаємось,ставимо перед собою цілі і шукаємо шляхи їх досягнення!
Нескорені,бо об’єднані!
Слава Україні!