День Незалежності 2022

Дата: 24.08.2022 09:55

??Любіть Україну, як сонце, любіть,

як вітер, і трави, і води…

В годину щасливу і в радості мить,

любіть у годину негоди

?На світі є лиш одна країна, де найяскравіше світить сонечко і найрясніше цвіте бузок. Це земля Твоїх батьків, край Твого дитинства, де завжди почуваєшся вдома — Твоя Україна. Слова підтримки та любові до рідної держави, заряджені синьо-жовтими кольорами, нині так потрібні кожному з нас.

?"Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!» — знамениті слова Василя Симоненка сьогодні набувають нового змісту. Нині українці єдині як ніколи, хоч і вкотре мусимо доводити світові своє право жити вільно і щасливо. У День Незалежності побажаймо одне одному знову здобути мир та спокій на рідній землі.

??Не має значення, де ми народилися: у Києві чи Севастополі, Львові чи Донецьку, Полтаві чи Одесі, не має значення скільки нам років і якою мовою ми говоримо. Лиш одне має вирішальне значення: наша спільна Батьківщина і наше спільне майбутнє. І тільки разом ми можемо його змінити на краще. Зі святом вас,любі українці!

Слава Україні!

З повагою міський голова Мирослава Пельц!