Засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 19.08.2022 12:49

Сьогодні, 19 серпня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету. Під час засідання члени виконкому розглянули наступні питання:

- внесення змін до показників бюджету Мостиської міської ради ( територіальної громади)

- збереження права користування житловим приміщенням за дитиною-сиротою

- затвердження висновків опікунської ради

- створення Добровільної пожежної команди села Малнів

- організація роботи по транспортуванню тіл померлих за межами закладів охорони здоров’я на території Мостиської міської ради

- присвоєння адрес житловим будинкам

- надання одноразової грошової допомоги з фонду депутатів міської ради мешканцям міської ради ( територіальної громади)

В.о. начальника відділу соціального захисту та охорони здоров’я Наталя Гордій доповіла про зміни у рішенні сесії Мостиської міської ради (територіальної громади) від 23.12.2020 р. № 4 «Про затвердження Комплексної Програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення». Прийнято рішення надавати відповідну підтримку інвалідам І групи (А) та дітям- інвалідам.

Також на засіданні було представлено керівника відділення «Ощадбанк» у м. Мостиська- Коновалченка Романа Сергійовича. Він ознайомив присутніх з роботою банку під час воєнного стану та детально розповів про умови кредитування громадян під час війни.