До уваги мешканців громади, установ, організацій і суб’єктів господарювання

Дата: 12.08.2022 16:17

На офіційній інтернет-сторінці Мостиської міської ради (https://mostyska-gromada.gov.ua) у розділі «Цивільний захист» створено підпункт «Консультаційний пункт», у якому розміщено інформаційно-рекомендаційні матеріали з питань безпеки життєдіяльності населення і працівників.

В час військової агресії росії як ніколи є актуальними  питання цивільного захисту населення, збереження здоров’я і життя людей, захисту майна та довкілля.

Інформаційно-роз’яснювальні матеріали сформовано міською радою на підставі рекомендацій навчально - методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Львівської області з метою організації роз’яснювальної роботи серед мешканців територіальної громади, використання матеріалів  установами і організаціями  в консультаційних пунктах на місцях.

Матеріали в рубриці будуть постійно оновлюватися по мірі необхідності і актуальності.