Відбулася XXXІІІ позачергова сесія Мостиської міської ради

Дата: 10.08.2022 17:53

Сьогодні, 10 серпня, відбулася XXXІІІ позачергова сесія Мостиської міської ради.

Розпочинаючи засідання міський голова Мирослава Пельц ознайомила присутніх з порядком денним.

Депутати прийняли рішення здійснювати державний контроль за використанням та охороною земель у межах громади відповідно до Закону  України "Про державний контроль за використанням та охороною земель". Внесено зміни  до показників бюджету, що передбачають додаткові кошти для медицини, дошкільної освіти, заходів, пов’язаних з поліпшенням питної води тощо.

Прийнято рішення про створення комунальної установи «Спорт для всіх». Заклад створено з метою проведення фізкультурно-оздоровчої, спортивно-масової роботи з населенням за місцем проживання та в місцях масового відпочинку та залучення різних груп населення, в т.ч. учнівської молоді, людей з інвалідністю до занять фізичною культурою та спортом.

Також депутати затвердили програму покращення питного водозабезпечення населення м. Мостиська на 2022 рік. Метою документа є покращення централізованого водопостачання м. Мостиська шляхом використання нових водозаборів та пошуком (розвідкою) підземних джерел з достатнім запасом (дебітом) води. Покращення питного водозабезпечення населення можливе завдяки реалізації запланованих заходів:

- завершення реконструкції водоочисної станції по вул. Я. Мудрого, 413Д;

- заміна водопроводів по вулицях 16 Липня, Шевченка, Будзиновського, Перемишльська.

- заміна водогону з водозабору на р. Зелена Кривуля до станції водоочистки по вул. Я. Мудрого.

- постачання води з водозабору на р. Вишня;

- водопостачання з підземних джерел.

Завершуючи засідання депутати прийняли ряд земельних питань.