Обмеження щодо проведення полювання в період воєнного стану на території Львівської області

Дата: 09.08.2022 16:55

Мостиська міська рада інформує, що  відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні»; статті 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану; статті 8 Закону України «Про мисливське господарство та полювання»; законів України «Про місцеві державні адміністрації» і «Про оборону України», з метою запобігання загрози життю та заподіяння шкоди здоров’ю населення на території Львівської області наказом Львівської обласної військової адміністрації від 08.08.2022 року №154/22 заборонено полювання на території Львівської області до припинення дії або скасування воєнного стану в Україні, за винятком регулювання чисельності окремих мисливських видів звірів з дотриманням вимог чинного законодавства України.

Користувачам мисливських угідь усіх форм власності потрібно:

- спільно з працівниками державної лісової охорони визначити відповідальних осіб з числа штатних працівників щодо охорони мисливських угідь та проведення біотехнічних заходів;

- забезпечити єгерську службу відповідними документами, що засвідчують особу, засобами індивідуального захисту та форменим одягом не військового зразка;

- забезпечити виконання рішень Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при обласній державній адміністрації стосовно профілактики та нерозповсюдження інфекційних та паразитарних хвороб тварин на території області;

- районним військовим адміністраціям, сільським, селищним та міським радам, користувачам мисливських угідь спільно з громадськими  організаціями мисливців провести роз’яснювальну роботу серед населення щодо встановлених заборон.