Україна сьогодні, 28 липня, вперше відзначає День української державності

Дата: 29.07.2022 09:43
Кількість переглядів: 369

Очікуємо, що цей день сприятиме утвердженню спадкоємності українського державотворення, захисту національних інтересів України, збереженню історичної справедливості та нівелюванню фейкових наративів з боку російської федерації як держави-агресора щодо історичних аспектів українського державотворення.

З нагоди цього особливого для кожного українця дня в Мостиській ТГ відбулися урочистості, які повинні об’єднати усіх заради спільної мети - миру!

З вітальним словом до гостей заходу звернулася міський голова Мирослава Пельц. Вона ще раз нагадала усім, що дуже важливо не лише відзначати появу державності, а й об’єднуватися задля її збереження.

Особливими гостями на святі були полковник ЗСУ Євгеній Хом'як та помічник народного депутата Алла Винокур.

Зі сцени лунали патріотичні вірші та пісні. На заході були присутні наші захисники - наші Герої.

Зібрані на благодійному концерті кошти (10 100 тисяч гривень) та накопичені гроші від дітей з с.Підліски, які організували блокпост та отримали від небайдужих людей суму більше 3 000 тисяч гривень передено в благодійний фонд допомоги військовим при Мостиській міській раді.

Сьогоднішній день стане чудовою традицією,а наші спільні зусилля пришвидшать перемогу.

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!