Україна сьогодні, 28 липня, вперше відзначає День української державності

Дата: 29.07.2022 09:43

Очікуємо, що цей день сприятиме утвердженню спадкоємності українського державотворення, захисту національних інтересів України, збереженню історичної справедливості та нівелюванню фейкових наративів з боку російської федерації як держави-агресора щодо історичних аспектів українського державотворення.

З нагоди цього особливого для кожного українця дня в Мостиській ТГ відбулися урочистості, які повинні об’єднати усіх заради спільної мети - миру!

З вітальним словом до гостей заходу звернулася міський голова Мирослава Пельц. Вона ще раз нагадала усім, що дуже важливо не лише відзначати появу державності, а й об’єднуватися задля її збереження.

Зі сцени лунали патріотичні вірші та пісні. На заході були присутні наші захисники - наші Герої.

Зібрані на благодійному концерті кошти (10 100 тисяч гривень) та накопичені гроші від дітей з с.Підліски, які організували блокпост та отримали від небайдужих людей суму більше 3 000 тисяч гривень передено в благодійний фонд допомоги військовим при Мостиській міській раді.

Сьогоднішній день стане чудовою традицією,а наші спільні зусилля пришвидшать перемогу.

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!