Ремонт санвузлів в неврологічному і терапевтичних відділеннях в КНП «Мостиська міська лікарня» завершився

Дата: 27.07.2022 10:33

Перший етап – повна модернізація туалетів та душових на першому та другому поверсі лікарняного корпусу на Перемишльській, який здійснено за кошт міського бюджету, успішно завершено.

Тепер приміщення в яких ремонт не проводився понад 30 років, стали доступні для пацієнтів двох відділень, в тому числі і для осіб з інвалідністю.

Загалом, відбулася:

• заміна: каналізаційних та водопровідних мереж, електричної проводки, сантехнічних приладів, дверей;

• влаштування: вентиляції, електроприладів, в тому числі бойлерів для нагріву води.

Другий етап – заміри для майбутніх об’ємів робіт по ремонту ремонту палат та коридорів, вже розпочався.