Відзначили "Емануїл" за надану допомогу для ВПО

Дата: 26.07.2022 14:30

Організація «Еммануїл» у рамках американського проєкту Operation Blessing продовжує надавати підтримку переселенцям зі сходу, які приїжджають на територію Мостиської ТГ. Також додаткова допомога направлена мешканцям ТГ (багатодітним, малозабезпеченим сім‘ям та пенсіонерам, які потребують допомоги).

Завдяки налагодженій співпраці, вдалось організувати понад 6 100 тисяч продуктових наборів, засобів особистої гігієни та пральних порошків.

«Питання по внутрішньо переміщеним особам є важливе для нас. Дякуємо донорам, які допомагають фонду. Подальша співпраця є вагомою для нас в даний час!», - секретар міської ради Oleh Makar.

На сьогоднішній день в нашій громаді проживає 1,2 тисячі ВПО (як на початку повномасштабної війни кількість складала понад 2 тисячі).