Громадські слухання містобудівної документації

Дата: 25.07.2022 10:56

Мостиська міська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Повна назва документа державного планування:

Відповідно до рішення Мостиської міської ради від 23.12.2021р. № 205 розпочато розроблення проекту детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови під будівництво та обслуговування будівель торгівлі (будівництво магазину) площею 0,0465 га (кад. номер 4622481200:13:019:0263) по вул. Львівська в с. Гостинцеве, Мостиської міської ради, Яворівського району, Львівської області.

Замовник розроблення детального плану та орган що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Мостиська міська рада, Львівської області.

Передбачувана процедура громадського обговорення:

• Дата початку та строки здійснення процедури:

Подати свої письмові зауваження та пропозиції можна в Мостиській міській раді (адміністративне приміщення за адресою Львівська обл., м. Мостиська,

вул. Грушевського, буд 6):

з 25 липня 2022 року до 26 серпня 2022 року (не менше 1 місяця).

Відповідальною посадовою особою Мостиської міської ради за організацію розгляду пропозицій – М. Пельц, міський голова.

• Способи участі громадськості:

Участь громадськості це подання письмових зауважень та пропозиції щодо проекту державного планування слід оформляти відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555.

• Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання призначено на 15:00 год. 30 серпня 2022 року в приміщенні Мостиської міської ради, Львівської області (дата та час проведення громадських слухань може уточнюватись міською радою).

• Орган, до якого подаються зауваження та пропозиції:

Індекс - 81300, Львівська обл., м. Мостиська, вул. Грушевського,

буд. 6. тел./ факс: (234) 4-14-92,